Autor:

Marian Jabłoński

Utworzono:

05.09.2014

Osłabiona Wisła bez zawodników grających w drużynach studenckich (Karcz kontuzja) nie poradziła sobie z wybieganą drużyną z Mahwah i doznała porażki na inaguracje rundy jesiennej 1:3. Początek meczu to ostrożna gra z obu stron boiska, przeciwnicy bardziej wybiegani ale ich akcje i strzały z daleka mijały światło bramki bronionej przez Tomka, Wisła bardziej liczyła na kontry. W 12 minucie okazji nie wykorzystał Woś po błędzie obrony znalazł się sam na sam z bramkarzem ale jego strzal minął slupek bramki. Bramka dla naszego zespołu padła w 43 minucie po prawej stronie boiska Marko Loncer wymanewrował dwóch zawodników i wyłożył piłkę Konradowi Kruczkowi który nie miał problemów z umieszczeniem jej w siatce. Druga połowa to bardziej agresywna gra rywali i choć chaotycznych to więcej ataków gospodarzy. Pierwszą bramkę tracimy w 63 minucie po niepewnej interwencji naszej obrony kolejne dwie padają w 74 i 85 min. z rzutów karnych po ręce i faulu w polu karnym. Szkoda bo przy większej koncentracji można byłoby się pokusic o zwycięstwo.