Autor:

Marian Jabłoński

Utworzono:

25.10.2022

Vistula pokonała dotychczasowego lidera Super Division w lidze Garden State i przeskoczy go w ligowej tabeli w meczach ligowych Wiślacy nie stracilipunktu. To było 4 zwycięstwo Wiślaków w lidze a 6 z rzędu. Trzy bramki dla Wisły zdobył w swoim debucie w naszej drużynie 25-letni Rene With aczwartą dorzucił Paweł Kondratowicz który w tym sezome ma już na swoim koncie 8 bramek.

Wisła podtrzymuje dobrą passe jak relacjonuje kierownik drużyny Krzyś Kondratowicz,wygrywając w niedzielę z Jersey Shore Boca Jr. w meczu rozegranym jako gospodarz w Garfield. Goście wychodzili na boisko jako lider ligowej tabeli. To był wyrównany mecz, w którym obie drużyny stwarzały szanse na zdobycie bramki. Goście strzelili jako pierwsi po kontrataku w 20. minucie. W 30. minucie trener Wisła Chris Karcz dokonałkilku zmian, w tym debiutantRene White. Nie minęła minuta później, gdy po dośrodkowaniu Kuby Gniazdowskiego strzałem od poprzeczkitrafił Rene swoim pierwszym kontakcje piłki w barwach Wisły. Kilka minut później Rene został sfaulowany w polu karnym, a Paweł Kondratowicz strzelił kolejny już rzut karny. Wisła prowadziła do przerwy 2-1. Po przerwie Wisła zaczęła bardzo mocno. Mikołaj Kozdrońwymusił błąd bramkarza i piłka spadła do Rene White'a, który zdobył swój drugi gol. Boca odpowiedział fantastycznym strzałem z dwudziestu pięciu jardów w górny róg i zbliżyła się do Wisły o jedną bramkę. Wisła powiększyła prowadzenie dzięki świetnej grze całej drużyny.Akcja Wiślaków prawą stroną boiska poczynając od obrony, piłka poszybowała do Kozdrona, który dośrodkował do Whita któryzdobywatrzecią bramkę w meczu a czwartą dla Vistuli.