Polonia Wallington SC Gospodarze

inał
Polonia Wallington – Icon 1:0
Bramka: Robert Kruk

Skład zwycięskiej drużyny: Rafał Krauze, Saczr Hot, Maciej Kulig, Robert Kruk, Mateusz Brela, Darek Nieziołek, Argent Duka, Zbigniew Puzio, Andres Arclla, John Gurgel, Dragan Naumoski, Max Garcia. Menedżer: Marek Kasprowicz. Trener: Jaś Łopuski
Mecz finałowy był wyrównany i stał na wysokim poziomie. Złotą bramkę na wagę zwycięstwa w meczu i całym turnieju zdobył w drugiej połowie inż. Robert Kruk. Piłkarz Polonii Wallington dedykował ją śp. Wacławowi Kolbikowi.

Najlepszym zawodnikiem meczu finałowego był bramkarz Polonii Wallington Rafał Krauze, który popisał się kilkoma wspaniałymi interwencjami. Menedżer-trener Marek Kasprowicz zadowolony był z ostatnich sukcesu swoich drużyn. "Było to historyczne zwycięstwo – powiedział. – W ubiegłym roku wygraliśmy turniej halowy w kategorii Open. W lecie w Memoriale Kazimierza Deyny wygraliśmy w kategorii Open oraz Over 30. Sukces ten powtórzyliśmy w tegorocznym turnieju halowym o Memoriał Kazimierza Górskiego. Jest to piękny historyczny wyczyn. W klubie prowadzimy od 6 miesięcy pracę z młodzieżą. Mamy dwie drużyny – do lat 19 oraz do lat 12. Chcemy, aby młodzi piłkarze uczyli się jak wygrywać turnieje od drużyn seniorów".