Autor:

Marian Jabłoński

Utworzono:

28.09.2015

Wisła rozpoczeła mecz fatalnie bo już w pierwszej minucie straciła bramke bo błedzie naszej obrony, ale z minuty na minute opanowywała sytuacje na boisku i próbowała doprowadzić do remisu (w 10 minucie minimalnie chybia Janeczko). Sztuka ta udała sie w 14 minucie po dośrodkowaniu Kasicy Janeczko strzela wyrównującą bramkę. Portugalczycy przywiezli młodą drużyne w sile 17 chłopa i ic bronia była szybkość w której upatrywali swojej szansy, po jednej takiej szarży rywali w polu karnym nasz młody 17-letni obrońca Wojtek Piwowarczyk wślizgiem prawidłowo wybija piłke a sędzia dpoatruje się faulu i dyktuje rzut karny. Przy rzucie karnym bardzo dobrze zachowuje się nasz kolejny junior wychowanek 17-letni Alex Kłos który wyłapuje strzał z 11 metrów. Cztery minuty po przerwie kolejny rzut karny i kolejna wspaniała obrona Alexa, niestety w 65 minucie nasz bramkarz musiał opuścić boisko po zderzeniu się z rywalem.W 66 minucie Niccosio Kingston z rzutu wolnego strzela drugą bramkę i przegrywamy 2:3 nasza drużyna poraz kolejny podrywa się do ataku i stwarza kilka sytuacji strzeleckich zdobywając bramkę (Jakub Gołąbek) w 80 minucie, niestety sędzia boczny pokazał pozycje spaloną. w 85 minucie goście ustalają wynik meczu na 2:4 i takim wynikiem kończy się mecz. Wisła wystąpiła bez kilku podstawowych zawodników (Karcz, Kruczek, bracia Loncar, Janiczek) co było widać na boisku, mimo to ambicji naszj drużynie nie brakowało.