Autor:

Marian Jabłoński

Utworzono:

17.11.2015

Tydzien temu Druzyna U-9 STARS zakonczyla zmagania ligowe w lidze MAPS.Ostatnie 7 dni w ktorym Wislacy brali udzial byly dla nich bardzo pracowite.Jak juz drodzy czytelnicy wiecie 1 listopada"Gwiazdy" po bardzo emocjonujacymspotkaniu pokonali druzyne Ironbound 4:1.Trzy dni pozniej chlopcy Piotra Sali byli juz gotowi do nastepnego meczu.Tym razem do Garfield przyjechala druzyna z Passaic.Z zespolem tym spotkalismy sie w tym roku juz kilka razy.Ostatni towarzyski mecz zespol U-9 Stars wygral az 10:0.Lecz tym razem bylo inaczej.Goscie grail bardzo dobrze i w 17min. objeli prowadzenie.Trzy minuty pozniej do remisu doprowadzil poraz kolejny Gabriel Serafin.U naszych chlopcow bylo widac zmeczenie po ciezkim meczu w Newark.Byli wolniejsi od przeciwnikow.W 28 min. Passaic strzela drugiego gola i do przerwy przegrywamy 2:1.Jest to trzeci mecz z rzedu kiedy tracimy pierwsi gola i trzeci raz schodzimy na przerwe z niekorzystnym wynikiem.(2:3 w PA,0:1 w Newark,1:2 w Garfield).W kazdym z tych meczow do wyrownania doprowadzal Gabriel Serafin.Kilka slow trenera Piotra w czasie przerwy i chlopcy wychodza na boisko calkowicie odmienieni.Na efekty nie trzeba bylo dlugo czekac.Juz w 34min. Kristian Nitek uderza z rzutu wolnego.Mocny strzal odbija sie od obroncy i wpada do siatki ,mamy remis 2:2.Minute pozniej nasz bramkarz Alan Rutkowski fenomenalnie broni strzal i dobitke z kilku jardow.Jak on to zrobil????To byl pewny goldla Passaic.W 7 min.Eric Moroz po ladnej akcji zespolu strzalem pod poprzeczke podwyzsza wynik na 3:2.W 11 min. dosrodkowanie z rzutu roznego na bramke zamienia strzalem glowanie kto inny jak Eric Zawada 4:2.W 13 min. doszlo do niecodziennej sytuacji.Potezna bombe Kristiana blokuje...sedzia zawodow.Strzal byl tak mocny ze arbiter przewraca sie na ziemie jak bokser na ringu po otrzymaniu mocnego ciosu.Sedzia wstal z usmiechem na twarzy ale napewno poczul sile uderzenia naszego zawodnika.W 18 min. drugiego gola w tym mezcu strzela Gabriel.Mamy wynik 5:2.W21 min. po akcji Alexa Wojtowicz mamy juz szostego gola.Tuz przed koncem spotkania pieknym strzalem z ostrego kata popisuje sie Simon Gorczowski zdobywajac siodmego gola dla dryzyny.7:2 tak konczy sie to spotkanie.