Autor:

Marian Jabłoński

Utworzono:

24.05.2016

W sobotę 5/14/16 młodzi piłkarze Vistula Stars musieli "przełknąć gorzką pigułkę".Mecz wyjazdowy z zespołem NoValley był pierwszym przegranym meczem w lidze NCSA od dwóch lat.Już w piątejminucie meczu tracimy bramkę. W 12 minucie po pieknym" lobie" Eric Zawada strzela bramkę na 1:1. Mecz był bardzo wyrównany.Niestety w koncówce pierwszej połowy tracimy drugiego gola.Do przerwy przegrywamy 1:2.Druga połowa rozpoczeła się dla nas fantastycznie.Tuż po rozpoczęciu gry do bramki gospodarzy trafia Eric Moroz.Mamy remis 2:2.W 35 minucie ku radosci kibicow Vistuli po strzale Maxa Kolat U-9 STARS obejmuje prowadzenie.To jednak bylo wszystko na co bylo stac naszych chlopcow w ten dzien.Ostatnie 7 minut pokazaly jak mocno zmeczeni byli pilkarze Piotra Sali.W 53 i 56 minucie tracimy dwa gole i przegrywamy mecz 4:3.Przypominam jednak ze nasza druzyna U-9 w tym roku zgloszona jest do ligi NCSAjako U-10.