Autor:

Marian Jabłoński

Utworzono:

03.05.2016

W ostatni dzien kwietnia mlodzi pilkarze Vistuli U-9 Stars Piotra Sali rozpoczeli zmagania w lidze NCSA.Mimo ze druzyna jest oparta na dziewiecio- i osmio-latkach ,zespol zostal zgloszony do kategorii U-10 i mamy nadzieje ze poradza sobie w tej kategorii wiekowej.Pierwszy sprawdzian wypadl bardzo udanie.Chlopcy pokonali zespol z Montclair 6:3.W czwartej minucie pierwszego gola strzela Christian Ramirez.W 9 min nasz obronca prawidlowo zatrzymal grozna akcje gospodarzy, niestety sedzia byl innego zdania i podyktowal rzut wolny.Zespol z Montclair wyrownuje.Dwie minuty pozniej gospodarze obejmuja prowadzenie 2:1.Nie dlugo sie cieszyli z tego prowadzenia bo juz w 15 minucie Max Majewski strzela gola dla Vistuli.Po pierwszej polowie wynik 2:2.Druga polowe zaczynamy od niewykorzystania rzutu karnego.W 41 minucie wynik na 3:2 dla Vistuli podwyzsza Jeff Bryjak.W 43 minucie ladna akcje Erica Moroza prawa strona wykancza jego imiennik Eric Zawada i prowadzimy 4:2.Gospodarze strzelaja jeszcze gola w 50 minucie ale to bylo wszystko co mogli zrobic w tym dniu.Juz w nastepnej akcji (51 min )bardzo aktywny w tym meczu Eric Moroz strzela kolejnego gola dla naszego zespolu.Minute przed koncem meczu wynik ustala Max Kolat i U-9STARS wygrywa mecz 6:3.

Relacja z meczu: Carek Zawada