Autor:

Marian Jabłoński

Utworzono:

07.05.2016

Pierwszy Maja to dzien który wszyscy pamiętamy jako Święto Pracy.Dzień wolny od zajęc od pracy. Niestety drużyna U-9 STARS "ciężko pracowała" w ten dzień. Na boisku w Garfield młodzi piłkarze rozegrali druga kolejke w lidze NCSA. Zespółgosci to druzyna z Nutley. Goscie objeli prowadzenie w 13 minucie.W 16 minucie Kristian Nitek strzelil gola na 1:1. W 26 minucie Eric Moroz strzela drugiego gola dla Stars i takim wynikiem konczy sie pierwsza polowa. W drugiej polowie gole strzelala tylko druzyna Piotra Sali. W 47 minucie Simon Gorczowski,w54 minucie Adrian Rojek i 57 minucie Eric Zawada.Mecz konczy sie zwyciestwem Vistuli 5:1. To jednak nie koniec przygod naszych pilkarzy w tym tygodniu. W poniedzialek U-9 gra mecz w NCSA CUP.

Opracował: Czarek Zawada