Autor:

Marian Jabłoński

Utworzono:

24.05.2016

W niedziele zawodnicy Piotra Sali mieli o wiele trudniejsze spotkanie w NCSA w kategorii wiekowej U-10.Przeciwnikiem była druzyna z Montclair.Pierwsze spotkanie nasi zawodnicy wygrali 6:3,w rewanzu jednak nie bylo juz tak latwo.Trzech naszych zawodnikow nie moglo brac udzialu w tym meczu.Kontuzja nogi wyeliminowala podpore naszej obrony Alexa Wojtowicza.Tak wiec obok Kristiana Nitka na obronie zagral Eric Zawada.W 11minucie obejmujemy prowadzenie po pieknym strzale Simona Gorczowskiego.W 20 minucie tracimy gola jednak szybko odpowiadamy bramka .W 23 minucie wychodzimy ponownie na prowadzenie po bramce Christiana Ramireza.Pierwsza polowa konczy sie wynikiem 2:1 dla Vistuli.W drugiej polowie zmeczeni juniorzy "Wisly" nie byli juz w stanie strzelic wiecej goli ale utrzymali korzystny wynik.Mecz konczy sie naszym zwyciestwem 2:1.Slowa uznania dla celego zespolu a szczegolnie dla pary obroncow Kristiana Nitka i Erica Zawady. W nadchodzacy weekend przerwa w rozgrywkach ligowych.Nasze "Gwiazdy" biora za to udzial w turnieju dwudniowym w Fort Dix,a za dwa tygodnie WIELKI FINAL w NCSA CUP.