Tenafly United S.C Gospodarze

Marian Jablonski Trener

13.11.2016

Orły po wczorajszej wygranej w State Cup dziś odzuwali trudy tamtego spotkanie i nie były już tak żywi i skuteczni na boisku i w dzisiejszy mecz zakończył się tylko remisem. Gra w pierwszej połowie była wyrównana a nasz zespół miał tyko jedną 100% okazje do zdobycia bramki. W drugiej połowie uzyskaliśmy większą przewage i cześciej zagrażaliśmy bramce rywala który nastawił się na kontry. W końcówce spotkania nasza drużyna chciała bardzo wygrać i mocniej natarła na przeciwnika, na 5 minut przed koncem spotkania po podaniu przez Michała Ozge- Paweł Mokrzycki znalazł się w pozycji sam na sam z bramkarzem ale jego mocne uderzenie traliło w słupek i wyszło na aut. Dwie minuty pózniej po rzycie rożnym David Pacheco główkuje a piłka minimalnie mija poprzeczke i wynik nie ulega zmianie.